Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

POPLATKY (CS LINK .SKYLINK)

Starší příspěvky

 

Společnost CS Link a Skylink mají od 10/2011 společného vlastníka

zdroj parabola.cz

CS Link a Skylink se nesloučí, neplacená nabídka zůstane zdarma

logoSatelitní platformy Skylink a CS Link nebudou fúzovat. Připravují sjednocení cen přístupových karet a postupné omezení placené nabídky na starých kartách CryptoWorks. To jsou jen některé body, které byly zmíněny na včerejším a dnešním společném setkání prodejců přístupových karet CS Link a Skylink. Obě platformy mají od konce září 2011 společného vlastníka - lucemburskou mediální skupinu M77 Group, proto přicházejí služby s heslem "Konečně spolu".

Podstatné pro zákazníky a prodejce je informace, že obě platformy CS Link a Skylink se slučovat nebudou ale ani nemohou. Budou fungovat i v nadcházejících letech bez revolučních změn obchodních modelů. Sjednotí se ceny přístupových karet a platformy budou spolupracovat v marketingu a zavádět společné kampaně. Obě služby se ale postupně vyprofilují - Skylink bude pro náročnější zákazníky, kteří hledají například programy ve vysokém rozlišení (HDTV), CS Link bude pro cenově citlivé zákazníky s flexibilní cenovou politikou.

Podstatné pro diváky je zachování bezplatné programové nabídky - tedy i v budoucnu budou mít diváci přístup k televizním programů bez pravidelného měsíčního poplatku (kanály ČT, Novy, Primy, Barrandov, STV/RTVS, Markíza, JOJ atd.).

 POPLATKY (CS LINK .SKYLINK)

 


 • SLIBY CHYBY

  Skylink (Slovak Link)

  Česko-slovenská digitální satelitní platforma

  logo platformy SkylinkSkylink (dříve Slovak Link) je česko-slovenská satelitní platforma určená pro individuální příjem DTH (direct to home) a obdobou české satelitní služby CS Link. Paket Skylink je k dispozici na transpondérech družic Astra 3A a Astra 3B, tj. na pozici 23,5°E, poblíž nejsledovanějšího evropského satelitního systému Astra 19,2°E. Skylink provozují společnosti TradeTec v Česku a Skylink na Slovensku. Obě společnosti vlastní lucemburská mediální skupina M77 Group, která vlastní i CS Link.

  Služba Skylink se od konkurenčních platforem Digi TV a freeSAT by UPC Direct liší v obchodní politice a způsobu příjmu programů. Zákazník nedostane od provozovatele Skylinku žádný set top box, musí si pořídit vlastní, včetně komponent nezbytných pro příjem satelitních programů (parabola, konvertor, kabely...). Dále je nutný dekodér Irdeto nebo CryptoWorks (buď integrovaný v přijímači nebo externí modul Irdeto nebo CryptoWorks) a přístupová karta Skylink, kterou je možné pořídit v prodejnách se satelitní a anténní technikou po celé České republice a Slovensku.

  logo společnost SES AstraZákladní programy v paketu Skylink jsou vysílány bezplatně a bez časového omezení. Zákazník si může pořídit i balíčky placených programů (Eurosport, Viasat Explorer, Viasat History, Leo TV a další), včetně programů ve vysokém rozlišení (HDTV).

  Dekódovací karta Skylink po prvním vložení do dekodéru "otevře" kompletní českou a slovenskou programovou nabídku. Při koupi karty uživatel obdrží formulář - Žádost o aktivaci, který odešle na adresu uvedenou v Žádosti. Musí tak učinit od 15 dnů od prvního vložení karty do modulu, jinak hrozí, že po 20 dnech bude karta zablokována. Zaktivovaná karta umožní příjem všech programů, které daly souhlas k individuálnímu příjmu signálu. Alternativou je registrace karty přes internet. Jde o rychlý a jednoduchý proces registrování karty kdykoliv během dne či noci.

  Příjem kódovaných programů je omezen Podmínkami použití dekódovacích karet Skylink.

 

Kontakt : tv.satelit@email.cz

TOPlist