Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky ze satelitu

24.8.2012

POKRYTÍ SLOVENSKÉHO MULTIPEXU NA MORAVĚ

  MULTIPLEX sk

PODROBNÁ MAPA zde

 

  

 

 

24.8.2012

freeSAT by UPC Direct se rozšířil o stanici TV Fanda

logoNabídka satelitní platformy freeSAT by UPC Direct se dnes rozšířila o další kanál - stanici TV Fanda. Program se objevil na bývalé testovací pozici Test, která nebyla dostupná pro DTH.

Podle licenčních podmínek TV Fanda bude stanice přinášet program zaměřený především na mužskou část diváků všech věkových kategorií, kterým přinese převážně sport, dramatickou tvorbu a dokumenty především americké provenience a to akčního, kriminálního a sci-fi žánru. Sportovní pořady budou zaměřeny především na populární sporty v Česku - tedy fotbal, hokej a motorismus.

 

24.06.2012

zdroj:DigiZone

Óčko jde do multiplexu 3, bude celoplošné. V multiplexu 4 končíAktualita

O půlnoci multiplex 4 vyřadí z nabídky hudební televizi Óčko, od pondělí se tento program oficiálně objeví celoplošně v konkurenčním multiplexu 3

 

 

 

 

 

 

 

24.6.2012

TV Pohoda odstartuje 25.6.2012

logoNová celoplošná televizní stanice TV Pohoda zahájí vysílání za necelý měsíc - 25. června 2012. Televize se zaměří na dětské diváky a většinovým majitelem bude podnikatel Radim Pařízek.

Termín startu oznámil Radim Pařízek. Stanici bude provozovat společnost Pohoda Top Media. Většinovým vlastníkem bude Rádio Čas, kteří patří Pařízkovi. Bývalý generální ředitel TV Nova Vladimír Železný má ve společnosti zhruba třetinový podíl.

"Vysílat začneme v úvodním módu, který ještě nebude v takovém rozsahu, jaká je koncepce programového schématu," uvedl Pařízek. Stanice má vysílat minimálně 16 hodin programu denně a programové schéma bude postupně doplňováno. V programu se má objevit i vlastní regionální zpravodajství.

Společnost Pohoda Top Media získala od české Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) licenci k provozování stanice TV Pohoda již v loňském roce. Pařízek o vlastní televizi usiloval řadu let. Byl mezi původními šesti držiteli licence pro digitální pozemní vysílání. Udělení licencí soud později zrušil.

TV Pohoda se objeví v DVB-T multiplexu 4, který má postupně rozšířit pokrytí. Společnost Digital Broadcasting, která síť buduje, má do konce června 2012 pokrývat 59,9 procenta území, na kterém žije 73,7 procenta obyvatel České republiky. Data vycházejí z metodiky ITI-R P.1546-2CA. Další rozšíření pokrytí území multiplexem 4 firma plánuje do konce října 2012, kdy bude pokrývat 77,2 procenta území, na kterém žije 85,9 procenta obyvatel ČR.

 

24.6.2012

Multiplex 4 - kanály celoplošné sítě

Společnost Digital Broadcasting s.r.o. se chystá na zahájení komerčního provozu své celoplošné terestrické sítě 4. Od pondělí 25.6.2012 budou v provozu vysílače chystané do první etapy pokrytí území České republiky.

DVB-T multiplex 4 bude mít celoplošné pokrytí a naváže na původní projekt experimentálního terestrického vysílání, které dříve provozovala společnost Telefónica Czech republic a od ledna letošního roku v experimentu pokračovala firma Digital Broadcasting, nový vlastník multiplexu 4. Telefónica CR se bude podílet na výstavbě multiplexu 4 a některých technických a logistických úkonech nutných k jejímu provozování.

 

23.6.2021

parabola.cz

dTest: Skylink a CS Link klamou spotřebitele

 

23.6.2012

zdroj: digizone.cz

České Radiokomunikace nevylučují, že do multiplexu 3 zařadí placené kanály

 

Terestrika pomalu usínala, teď vzbuzuje vášnivé emoce

REKLAMA NA SKYLINK

http://www.youtube.com/watch?v=R-bi6pmtlNs  

Podvod !

 

Vítejte na stránce tvsatelit.snadno.eu v sekci Novinky ze satelitu

 

Digi TV - levná placená TV ze satelitu

logoDigi TV je multiregionální satelitní placená služba, která působí v řadě zemí včetně České republiky a Slovenska. Svoji přízeň získává díky atraktivní ceně a rozsáhlé nabídce programů ve standardním rozlišení (SD).

 

Skylink a CS Link od září zavedou servisní poplatek 29 Kč u neplacených nabídek    KROK ZPĚT A KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA

a-neb legalizovat podvod dílo mistrů z Lucemburska.?  

Jak již všichni víme,

!"Skylink - satelitní digitální televize bez poplatků." 

 

Česko-slovenské satelitní platformy Skylink a CS Link dosud poskytovaly všechny služby spojené s příjmem satelitní televize bezplatně. Poplatky se týkaly pouze zákazníků, kteří využívali placené televizní programy. Abychom při rostoucích nákladech byli schopni i nadále udržet současnou úroveň našich služeb, zavádíme s účinností od 1. 9. 2012 jednotný Servisní poplatek.

Každopádně jde o klamání zákazníka. (Neplacené TV programy bez omezení)

Nicméně žaloba , :-(  pardon    :-)

 NÁZOR REDAKCE.

Kdo bude chtít placené programy tak si je zaplatí, nicméně ti kteří sledují tzv.neplacené programy tak si jednoduše pořídí set-top-box pro příjem pozemnído TV. vysílání a má to mimo ceny přístroje zadarmo.Co se týče slovenských programů tak to je o něco horší , nicméně lidé ze Zlínského kraje, části olomouckého a moravskoslezkého, nepříjdou ani o slováky. Já osobně odhaduji že lide kteří mají ,říkejme neplacené programi  již nebudou zákazníky Lucemburského majitele......

 


 

CS LINK rušil TOTÁL a Minimax "CS link je nyní Skylink"

 

Na dotaz přímo na zákaznické centrum CS Link bylo oznámeno-----------------------

Porovnáním programové nabídky TOTAL a MULTI zjistíte, že TOTAL
 obsahuje 23 programů a MULTI obsahuje 27 programů. Co se týká počtu je
 jistě MULTI hodnotnější nabídka. Navíc oproti TOTALu získáte přístup k
 následujícím
 programům: Discovery Channel, Viasat Nature, Viasat History, Viasat
Explorer/Spice, Filmbox, Filmbox Plus MGM, JimJam, duckTV, LeoTV, Golf
Channel v MPEG-4, což je 11 nových programů. Programy Spektrum a Sport
2 jsou v programové nabídce Skylinku přístupné také, ovšem ve vyšší
 programové
 nabídce (např.
 KOMBI). Jejich příjem je možný jen s novým moderním HD přijímačem.
Jako náhradu za program Universal lze považovat program MGM. S
 programy skupiny AXN a programem Minimax se pro budoucnost v nabídce
satelitní
 televize již nepočítá.

Je nám líto, že realizací výměny karty přijdete o některé oblíbené
 stanice, nicméně i bez výměny jejich zachování v nabídce CS Linku nebylo
plánováno.
 Věřím, že nově získané programy si oblíbíte a také že si případně
 vyberete z nabídky programů v HD rozlišení obrazu.
 
# >>> S pozdravem
 Alena Landsmannová
Zákaznické centrum CS Link

 

 

 

 

 

 

Smlouva Óčka na vysílání v multiplexu 4 končí 24. června. Jedná o nové, i se sítí 3

Digital Broadcasting vypověděl ke stejnému datu smlouvy na vysílání v multiplexu 4 i programům ČT HD a Nova HD. 25. června zahájí komerční provoz.

Pouze do 24. června platí hudební televizi Óčko smlouva na vysílání v pozemním multiplexu 4. Právě k tomuto datu ji operátor sítě, ostravská společnost Digital Broadcasting, vypověděl všem stávajícím klientům. Kromě Óčka tedy i programům ČT HD a Nova HD. Počínaje 25. červnem by tak multiplex 4 měl přejít z dlouhodobého experimentu na řádné komerční vysílání a zároveň v něm odstartuje dětská televize Pohoda, kterou s operátorem této sítě pojí stejný vlastník.

 

Servisní poplatek služeb CS Link a Skylink se nebude týkat T-Mobile televize

V případě, že jste klienty satelitní služby T-Mobile televize, nemusíte se obávat, že byste museli platit takzvaný servisní poplatek, který bude zaveden od září u CS Linku a Skylinku.

Zákazníci satelitní služby T-Mobile televize se nemusí obávat, že by se jich týkal takzvaný servisní poplatek, který od září zavedou operátoři CS Link a Skylink. Serveru DigiZone.cz to potvrdila mluvčí T-Mobilu Martina KemrováNabídka TV Start od T-Mobile zůstává i nadále bez jakýchkoliv měsíčních (či ročních) poplatků. Jsme rádi, že můžeme zákazníkům tímto způsobem vyjít vstříc, uvedla Kemrová. Právě TV Start je u tohoto operátora základní nabídkou bez měsíčního paušálu.

Výše servisního poplatku u obou zmíněných operátorů, tedy CS Linku a Skylinku, byla stanovena na 29 korun měsíčně. V případě, že by zákazníci některé ze služeb uvažovali o přechodu k satelitní televizi T-Mobilu, tento krok by se jim ale pravděpodobně nevyplatil. Záleželo by pochopitelně na tom, za kolik by se jim podařilo získat dekódovací kartu. Její hodnota ale není na stránkách T-Mobile televize uvedena. Cenou samotné karty neposloužím, dodala pro DigiZone.cz Kernová.

 

6. 6. 2012

Česká televize představila Radě ČT tři varianty dětského kanálu

Generální ředitel ČT Petr Dvořák představil na dnešním pracovním setkání Radě ČT svou představu dětského kanálu, jehož záměr prezentoval ve svém kandidátském projektu vloni na podzim. Tématem prezentace byla základní filosofie a programová koncepce dětského kanálu ve třech různých variantách z hlediska rozpočtu. Velký důraz bude v programovém schématu kladen na vlastní tvorbu a živé interaktivní pořady, doplněné budou současnou akvizicí. Předností připravované programové koncepce je vysílání zahraničních pořadů v původním znění s titulky a propojení vysílání s internetem. O vývoji dětského kanálu bude Rada ČT jednat na některém z dalších zasedání.

 

Nový dětský kanál chce děti hravým a efektivním způsobem bavit a vzdělávat. Chce nabídnout atraktivní obsah, složený z nových pořadů vlastní tvorby i zahraničních formátů. Při sestavování programového schématu plánuje Česká televize využít bohaté zázemí pro dětskou tvorbu a zaměřit se na vývoj a produkci nových pořadů pro děti, od soutěží, pohádek, vzdělávacích a zábavných pořadů, seriálů až po kontaktní živé pořady. Vlastní tvorbu doplní atraktivní zahraniční akvizice, od animovaných filmů, dobrodružných seriálů, pohádek až po hrané dětské a rodinné filmy. Nový dětský kanál ČT se v zásadě bude chovat jako jeden velký jazykový kurz – dětské zahraniční pořady nabídne v duálním vysílání, večerní nabídku zahraničních pořadů pak téměř důsledně v původním znění s titulky.

V neposlední řadě chce Česká televize prostřednictvím nového kanálu vytvořit pro děti a mladé diváky moderní interaktivní platformu, protože právě dětské cílové skupiny s internetem takřka žijí a jsou na něm velmi aktivní. Vysoká penetrace internetu v dětských cílových skupinách 4–9 let (91,8 %) a 10–14 let (96,1 %) dává dětskému projektu ČT jasný směr. Dětský kanál tak bude zároveň základním experimentálním prostorem ČT pro vývoj nových typů pořadů s využitím nejmodernějších technologií.

K přípravě vysílání nového speciálního kanálu pro děti a mládež přistupujeme velmi zodpovědně, protože děti jsou pro veřejnoprávní televizi jednou z nejdůležitějších cílových skupin. Snažili jsme se sestavit takový program vysílání, aby děti bavil, zároveň jim nenásilnou formou přinášel i poznání a mohly se ho přímo účastnit prostřednictvím internetu a dalších moderních technologií,“ říká ke vzniku dětského kanálu generální ředitel České televize Petr Dvořák.

V navrhovaném programovém schématu cílí nový dětský kanál na několik věkových skupin. Těžištěm vysílání vlastní tvorby pro mladší děti ve věku 4–8 let bude doba mezi 16.00 až 17.30 hod., ve které se budou moci zapojit do dětské soutěže, vzdělávacího pořadu nebo se pobavit s Kouzelnou školkou. Od 17.30 do 20.00 hod. bude vysílání zaměřeno na starší děti ve věku 9–12 let a přinese například živé kontaktní pásmo nebo zábavný pořad. Večerní vysílání bude oslovovat teenagery ve věku 13–18 let prostřednictvím například dětské talentové show, českého seriálu typu Arabela, rodinného sitcomu, přenosů koncertů, dobrodružných seriálů, pohádek a filmů. Pozdější čas po 22. hodině bude patřit mladým lidem starším 18 let. Radě České televize dnes byly představeny tři varianty z hlediska kompletních nákladů na spuštění a provoz nového celoplošného dětského kanálu, přičemž levnější varianta znamená úměrně menší počet premiérových pořadů v roce, v létě vysílání repríz a nižší počet premiérové vlastní tvorby. V jedné variantě počítá ČT s náklady 232,6 milionů korun. V nejlevnější variantě jsou náklady vyčísleny na 195,5 milionů korun. O finálním technickém řešení a distribuci dětského kanálu v současnosti probíhají jednání s ČTÚ.

Michaela Fričová, tisková mluvčí ČT

TOPlist